Mnichovští lvi otáčeli nepříznivý vývoj

09.11.2010 15:33

K velice těžkému zápasu nastupovali na domácí půdě fotbalisté Mnichova 1860.Samotný zápas pro ně začal velmi špatně.Už v 8.minutě po centru z léve strany vznikl před domácí brankou závar, ve kterém se nejlépe zorientoval hostující kanonýr Auer a poslal svůj tým do vedení - 0:1.Mnichov to však ani zdaleka nezarazilo.Hned o chvíli později mohlo být vyrovnáno, bohužel skvěle zahraný volný přímý kop nedokázal hlavou umístit do sítě Lovin.Tlak domácích se však stupňoval a hosté začali dělat chyby v rozehrávce.Po jedné z nich se ve skvělé rychlosti řítil na brankáře Kaiser, ovšem na poslední chvíli ho výborným vzkluzem zastavil hostující stopér Stenhle.Mnichov si vytvářel další šance a ve 23.minutě konečně udeřil.Po chybě hostujícího obránce se zrodila krásná mnichovská akce na jejíž konci byla parádní střela z šestnáctky v podání Ludwiga- 1:1.Do poločasu se už skóre neměnilo, a tak oba týmy odešly do kabin za nerozhodného stavu.Druhá půle začala velkou snahou Mnichova na to, jít do vedení.Mnichov byl velmi aktivní a v Allianz Areně byla parádní fotbalová atmosféra.Domácí lvi však hodně šancí spálili a tak mohly odeřit i Cáchy, přímý kop Stiebera jen těsně minul šibenici Királyho brány.V 82.minutě se však domácí konečně dočkali, po centru z pravé strany přesně hlavičkoval kanonýr Lauth a poslal svůj tým poprvé v zápase do vedení.Definitivně pojistit výhru mohl Rakič, jeho hlavička v jasné pozici však těsně minula Hohsovu bránu.Cáchy už se ale na nic nezmohly, a tak Mnichov potvrdil skvělou formu a pokud mu to tak půjde dál, mohl by i pomýšlet na postup.